fratelli-la-bufala-logo-3

facebook

Fratelli La Bufala Mavibahçe

Napoli bölgesinin gerçek gurme pizzası ve her sezon geleneksel ürünlerle hazırlanan lezzet standartlarının İzmir’deki ilk ve tek temsilcisi “Fratelli La Bufala-Mavi Bahçe”; seçkin dekoru, terası, her ay seçkin mevsim sebzeleri ve iyi ürünlerle sipariş anında taze pişirme prensibi ile sunduğu “ Menüsü” ile iddialı. Egenin yeni cazibe merkezi Karşıyaka-Mavi Bahçe Alışveriş Merkezinde ; iş yemeklerinin, alışveriş ve after work buluşmalarının keyifli ve lezzetli adresi “Fratelli La Bufala- Mavi Bahçe ” mutfağı; Geleneksel Napoli stilinde hazırlanmış odun alevli tuğla pizza fırınından “Gurme Napoli pizzaları” “Taze el yapımı Ekmek” nın yanı sıra; manda sütünden “gerçek mozzarella peyniri”, sığır eti, salam, özel makarnaları, ızgaraları, Türkiye’den Ege bölgesi domatesi ve mevsiminde iyi üretim sebzeler, manda sütü kremasından elde edilen tatlılar ve Italyan peynirlerden oluşan menüsü ile “Akdeniz Tipi Beslenme” çizgisini Türk lezzet severlerle paylaşmayı sürdürüyor. Fratelli La Bufala- Mavi Bahçe deneyimli mutfak ve servis kadrosu ile hem unutulmayacak lezzetler, hem de evinizin rahatlığını sunuyor.
Fratelli La Bufala Mavibahçe
Fratelli La Bufala Mavibahçe
Hayat hala yaşamaya değer. Hala içimizi ısıtabilecek birilerini veya bir şeyleri bulmamız mümkün. Biz; sevgiyi mutfakta bulanlardanız. Eğer hem biraz sohbet hem de İtalyan lezzeti arıyorsanız, bekliyoruz. :)
☎: 0232 502 2772
www.fratellilabufalaizmir.com
#fratellilabufala #fratellilabufalaizmir #fratellilabufalamavibahce #izmir #mavibahceavm #mavibahce #canlimuzik #izmirmekanrehberi #izmirmekan #izmiretkinlik #karsiyaka #restaurant #ozelgun #izmirgece #izmirmekanlari #pizza #izmirpizza #foodlovers #lovefood #lovepizza #tatli #chocolate #makarna #pasta
fratelli-la-bufala-logo-3

instagram

The access_token provided is invalid.